LMS modülleri standart ve ücretli olmak üzere iki çeşittir.

  • Standart Modüller

Sınırsız kurs oluşturma, sınırsız ders ve konu oluşturma, sınırsız soru ekleme, sınırsız test oluşturma, sınırsız sertifika tanımlama ve verme, sınırsız ödevlendirme standart modüllerdir ve ek ödeme gerektirmez.

Ayrıca satın aldığınız öğrenci sayısına göre %10 ücretsiz öğretmen eklemesi yapabilirsiniz. Örneğin 50 öğrencilik paket satın aldıysanız 5 öğretmeni ücretsiz kayıt edebilirsiniz ve toplam 55 kullanıcı kaydı yapma hakkınız olur.

 

1.Öğretmen Modülü

Sitenizde öğretmenlerinize kurs raporlarını gösterebilme, ödev kontrolü yaptırabilme yeteneklerine sahip olursunuz. Ayrıca öğretmenler ve öğrenciler özel mesajlaşma ile öğrencilerinizin derslerde takıldıkları yerleri sorabilme imkanı da sağlamış olursunuz.

2.Puan/Ödül Modülü

Puan modülü ile öğrencilerinize çalıştıkları videolar, çözdükleri testler ve yükledikleri ödevler için puanlar verebilir, başarısız oldukları testlerden dolayı puanlarını silebilir ve topladıkları puanlarla rozet veya hediyeler kazanmalarını teşvik edebilirsiniz.

Öğrencilerinizin motivasyonu için etkili bir modüldür.

3.Sosyal Ağ Modülü

Öğrencilerinizin sosyal medyada değilde sitenizde vakit harcamasını, arkadaşları ile sanal kursunuzda da bağlantısını koparmamasını, birbirleri ile mesajlaşabilmelerini, birbirlerini arkadaş olarak ekleyebilmelerini, birbilerine ortak gruplarında soru sorabilmelerini, sitenizdeki tüm eğitimsel olayları arkadaşları ile paylaşabilmelerini sağlamak istiyorsanız bu modül tam size göre!

içinde Paketler ve Satın Alma
Bu açıklamalar size yardımcı oldu mu?