Diğer platformlardan farklı olarak, Liveto.net yazılımı kurulum gerektirmez. Organizatör, sunum yapan kişiler ve katılımcıların platformu kullanmaya başlamak için bir web tarayıcısının yalnızca en son sürümüne ve İnternet erişimine sahip olması yeterlidir.

Liveto, 5’e kadar katılımcıyla canlı, otomatik ve isteğe bağlı web seminerlerinin olanaklarını keşfetmenizi sağlayan sınırsız süre ile ücretsiz bir hesap açma sunar. Platformu kullanmak için herhangi bir fatura bilgisi eklemenize gerek olmadığını lütfen unutmayın.

Liveto sistemi aynı toplantıda 250’ye kadar katılımcı için video konferans, ürün demoları, çevrimiçi kurslar, eğitim oturumları, çevrimiçi iş toplantıları, işbirliği ve büyük etkinlikler için genel bir çözüm işlevi görebilir.

Liveto.net, iPad, iPhone ve Android cihazlar dahil olmak üzere tarayıcıların, işletim sistemlerinin ve cihazların en son sürümlerinin tamamında çalışan tarayıcı tabanlı bir platformdur. Yazılımı kullanmaya başlamak için hiçbir BT becerisi veya kurulumu gerekli değildir. Web seminerlerini düzenlemek, yürütmek ve katılmak kolaydır.

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için etkinlikleri ayarlayabilir ve özelleştirebilirsiniz. Canlı yayın Odalarında sunum dosyalarınızı yükleyin, ajandayı hazırlayın ve marka renklerinizi, logonuzu özelleştirin.

 

içinde Başlarken
Bu açıklamalar size yardımcı oldu mu?